Jiří Hein

  – zakladateľ tanečnej školy DANCERS – tréner latinsko-        amerických a štandardných tancov
  - 26 rokov v tanečnom športe, z toho 13 rokov v reprezentácii,
  - mnohonásobný majster Slovenska v latinsko-amerických tancoch amatérov aj profesionálov      
  - majster sveta profesionálov kategórie Master Class
  - účastník tanečnej show Českej televízie STAR DANCE
  - držiteľ najvyššej kategórie v Štandardných tancoch
  - tréner 3. stupňa
  - porotca triedy B

Elena Galajdová
Pilates

Pilatesu sa venujem uz 18 rokov, z toho 12 rokov ako inštruktorka.         Ku klientom som priateľská a nápomocná, lebo verím, ze sa všetci naučia cvičiť pilates cviky..

Pilates metóda je založená na posilnení centra tela, ktorá zabezpečuje stabilitu a rovnováhu tela bez zaťaženia chrbtice a kĺbov. Preto je určená pre všetky vekove kategórie. Cvičím s klientami celu hodinu, zároveň si všímam , ako klienti držia pohybové princípy, lebo len vtedy sú cviky účinne pre naše svaly.

Pilates metóda je využívaná aj pre aktívnych ľudí, ktorí sa venujú obľúbeným športovým aktivitám, či už je to tenis, futbal, bedminton, beh, turistika, tanec...Keďže sú to opakujúce sa pohyby, ktoré zaťažujú len určitú skupinu svalov, pilates vyrovnáva svalovú disbalanciu a zaťažuje svaly, ktoré sú menej používane, nádherne tvaruje telo, a preto sa v posledných rokoch využíva aj ako doplnok vo  fitnescentrách.

Tréneri tanečných krúžkov

Karin
Freestyle

Tancujem už 12 rokov, pričom som vyskúšala veľa tanečných štýlov ako napríklad hip-hop, street dance, locking, popping taktiež tanečné štýly ako contemporary. Celý život sa venujem freestylu, preferujem tanec, ktorý človeka baví vychádza z jeho vnútra a je mu prirodzený. Na mojich tréningoch by som vám chcela ukázať viacero štýlov, rôznych kreácií a hlavne čaro tanca, ktoré kedysi uchvátilo aj mňa. V tanci má ísť hlavne o odreagovanie, zábavu a dobrú energiu, ktorú vám veľmi rada prostredníctvom tréningov predám.

Tomáš
Hiphop

Tanečník, choreograf orientovaný predovšetkým na tanečne štýly StreetDance. V oblasti tanca ma 19 ročne skúsenosti a pravidelne sa zúčastňuje prestížnych lekcii, workshopov, podujatí v rámci celej Európy. V rámci svojho pôsobenia spolupracoval na rôznych projektoch najmä ako choreograf, ale aj tanečník. Medzi tanečné úspechy môžeme zaradiť napríklad titul majstrov sveta na prestížnej medzinárodnej súťaži ESDU. Taktiež je niekoľko násobný Majster Európy a pravidelne sa umiestňoval na popredných miestach Celoslovenských súťaži. Vďaka tancu precestoval rôzne krajiny ako: Poľsko, Litva, Ukrajina, New York, Maďarsko, Francúzsko, Slovinsko, Chorvátsko, New York a pod.   

Majko
Break dance

Vyštudoval tanečné konzervatórium, venuje sa breakdance od detstva a reprezentuje Slovensko na najvlhšej úrovni.     

Pridaj sa k nám

Hľadáme trénerov rôznych tanečných štýlov, kondičných trénerov, alebo učiteľov ktorý majú čo odovzdať svojim žiakom