Tanečný klub

Klub tanečného športu Štandardných a Latinskoamerických tancov sa zameriava na dva ciele:  
- výchova súťažných tanečných párov, ich rozvoj po spoločenskej, fyzickej aj osobnostnej stránke,
- výuka hobby tanečníkov zábavnou formou, pri ktorej sa rozvíja koordinácia, muzikálnosť, kondícia a spoločenské správanie.

Tréningy Tanečný klub

Deti – Tanečná prípravka – deti od 4 rokov, naučia sa základné pohybové návyky, spoznajú hudbu, cítiť rytmus a koordináciu ako dobrý základ do života. Môžu sa samozrejme potom ďalej venovať tancu, alebo dokonca tanečnému športu a vďaka dobrým základom to pre nich bude o mnoho ľahšie.

Juniori – deti od 6 rokov (prvá trieda), naučia sa základy spoločenských tancov –štandardných aj latinskoamerických, získajú zdravší postoj a lepšiu koordináciu a aj kondíciu. Okrem toho si vypestujú pohybovú pamäť,   disciplínu a pohybovú komunikáciu.

 
Juniori S – deti od 11 rokov, okrem už uvedeného, v tejto kategórii prichádzajú náročnejšie choreografie, ktoré sú samozrejme zaujímavejšie a zábavnejšie. Komunikácia s partnerom či partnerkou a iné zaujímavé veci.

Mládež- od 14 rokov – primeraná vyššia úroveň tréningov, náročná choreografia, technika, neverbálna komunikácia, rozvoj osobnosti, fyzická kondícia a iné predmety spojené s tanečným umením.

Dospelí a seniori – tréning aktívnych párov od amatérov, profesionálov, až po seniorov vedenie ku zlepšovaniu a posúvaniu hraníc techniky, prezentácie, kondície, psychiky.

Tréningy Tanečný šport –Tréningy tanečného športu kategórií C, B, A, M a vedie:

Jiří Hein
„Moja cesta k úspechu viedla cez mnohých lektorov z rôznych krajín. Vážim si každého študenta ktorý príde na jednorazovú konzultáciu, ako aj študentov, ktorí sa chcú pod mojím vedením tancu dlhodobo venovať, objavovať jeho krásu a v tanečných súťažiach dosiahnuť tie najvyššie méty.“